• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Присвоєння звання нашій школі

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішенням педради Бобрицької ЗОШ 1 ступеня

Протокол № 4 ; від 29.05.2014 р.

ЗВІТ

про результати громадського обговорення щодо присвоєння

Бобрицькій ЗОШ 1 ступеня імені Петра Тимошенка

Відповідно до Закону України №4865–VI від 24.05.2012 р. «Про присвоєння юридичним особам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, за ними закріплених, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» було проведено громадське обговорення питання щодо присвоєння Бобрицькій ЗОШ 1 ступеня Києво-Святошинського району Кихвської області імені Петра Сидоровича Тимошенка. Організатором проведення громадського обговорення виступила адміністрація школи, яка своїм рішенням від 16.02.2014 р. визначила термін проведення громадського обговорення з 24 березня по 24 квітня 2014 року.

Громадське обговорення відбувалось у таких формах:

- збори трудового колективу – 25 квітня 2014 року;

- засідання педагогічної ради – протокол №2 від 16.02.2014 р.;

протокол №4 від 29.05.2014 р.;

- загальношкільні батьківські збори – протокол №1 від 24.01.2014 р.;

протокол №2 від 25.04.2014 р.

- листування;

- традиційна «Година пам′яті»;

- виховні години – фоторепортаж.

В обговоренні даного питання прийняли участь всі небайдужі жителі села, фізичні та юридичні особи. Представлені відповідні документи. Під час обговорення була висловлена єдина пропозиція: підтримати ініціативу трудового колективу та адміністрації школи щодо присвоєння імені Петра Тимошенка Бобрицькій ЗОШ 1 ступеня с. Бобриця. Жодних зауважень чи альтернативних пропозицій щодо присвоєння школі імені розвідника Петра Тимошенка від учасників громадського обговорення не надходило.

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором громадського обговорення витримана.

Відповідальна за проведення

громадського обговорення,

директор Бобрицької ЗОШ 1 ст.

В.П.Кушнір

Кiлькiсть переглядiв: 100